wait

Scena

Šiandien, gulėdama vidury miško, stebėjau kaip lėtai lėtai siūbuoja pušų viršūnės. Visos vienu ritmu pakrypsta skirtingom pusėm, akimirkai susiliečia su kaimynėm, o paskui traukiasi nuo jų ir susiliečia su kitos pusės kaimynėm. Sulėtėja, o tada, pagautos nematomo vėjo, vėl sujuda.

Norėčiau turėti tokią kamerą, tokį objektyvą, kuris pagautų tą sceną. Kad tas, kuris ją žiūrėtų, taip pat kaip aš pajaustų šaltą sniego pagalvę po nugara, išgirstų tą ausyse spiegiančią tylą, visur prieš save matytų tik baltą dangų ir pilkšvai žalius judančių medžių siluetus.

Ir kad nieko aplink daugiau nebūtų.
Tik neišvengiama šalta rami vienatvė.

Ši mintis man kilo vos iškritus sniegui - va taip atsigulti, žiūrėti į viršų, ir nieko nedaryti. Bet juk šalta, juk peršalsiu, juk sušlapsiu, juk kokie nors žmonės pamatys ir kaip nors ne taip supras. Kiek daug visko nedarau dėl tokių vidinių racionalių draudimų.

O šiandien pasakiau sau: "Tu gi niekada nedarai to, ko iš tikrųjų nori". Ir ten pat, prie tų sarkastiškų žodžių, ėmiau ir atsiguliau.

Ne į ką neišmainyčiau tų kelių minučių.

Aš buvau ten. Tada aš buvau ten. Taip, aš ir dabar ten, bet tai nesiskaito - aš dažnai grįžtu į jau praėjusį momentą ir išgyvenu jį gyviau, nei iš tikrųjų jį išgyvenau. O ten ir tada aš nebuvau niekur kitur. Buvau toje scenoje, buvau ta scena. Visu šimtu.

Žinoma, tai nieko nepakeitė. Neišsprendė už mane mano problemų, nepriėmė už mane sunkių sprendimų, nerado man geriausios išeities. Galbūt, tai manęs net nepakeitė.

Kaip nepakeitė manęs tas atsitikimas Parnidžio kopoje, kai staiga leidausi pagaunama akimirkos ir joje suklupau. Tokią akimirką jautiesi taip, lyg tik ją ir teturi (kai kas pasakytų, kad toks jausmas gali būti dirbtinai sukeltas, bet nenoriu dirbtinumo). Tokią akimirką esi, bet nesi tikras, ar dar būsi, nebeprisimeni, ar tikrai buvai. Tiesiog esi. Ir tą akimirką to pakanka.

Norėčiau išeti būtent tokią akimirką.
black

The new beginning

Koks yra smagiausias būdas pabėgti nuo realybės?

Ogi rašyti fantastinį apsakymą.
Vienas trečdalis idėjos buvo susapnuotas, kai buvau ~14, kitas trečdalis - susapnuotas prieš metus. Taip, mano sapnai puikiai tinka fantastiniams apsakymams. Taip, aš prisimenu sapną, kurį sapnavau, būdama keturiolikos. Likusi dalis - bandymas viską susieti logiškai ir skaitomai.
Aš beveik aiškiai matau, kas iš viso to gausis.

Tik labai tikiuosi nemesti vos pradėjus..
black

Apie rudenį

Šis savaitgalis buvo ilgas - atsiėmiau savo išeiginę, ir ketvirtadienį pasidavėm nostalgijai Kaunui. Buvo be galo graži diena, ir, jei ne naujo miesto užkariavimo planų visiškas sutriuškinimas (taip taip, grepolis), ji būtų tiesiog ideali ketvirtųjų santuokos metinių minėjimo diena. Fotografavau, kaip visada, visokias nesąmones - grybukus ir lapus:


Collapse )
O šeštadienį traukėm į Molėtus, žiūrėti neįvykusios Aviacijos pasaulio parodos, kepti šašlykus ant slidinėjimo kalno, žaisti bamintono ir šaradų, o vidurnaktį - žiūrėti į žvaigždes taškiukus. Kol dar nesutemo, vėl gaudžiau paukštukus ir gėlytes..
Collapse )
Panašu, kad tai buvo paskutinės bobų vasaros dienos. Šiandien lis, net nusprendžiau nebeit į burbuliatoriaus sezono uždarymą, nors jau ir temą jam turėjau..
joy shop

Atostogos

Taigi, dviejų savaičių atostogos baigėsi.
Neklauskit, kaip taip išėjo, kad važiavom poilsinės kelionės į Turkijos kurortą Kemerą.. Daugiau taip nedarysim :) Kelios nuotraukos (iš viso parsivežiau rekordinį kiekį - ~90) - albume. Vienintelis patikęs dalykas - jūra, kurios temperatūra +39С, sūrumas - laikantis kūną ant paviršiaus be jokių pastangų, o gyventojai - nebailūs vežliai, plaukiojantys per keturis metrus nuo žmonių :)

O grįžusi į darbą ant stalo radau Collapse )
Kaltieji neprisipažino, įtariamųjų - pora ;)

O šiaip.. Laikomės..